Kraftfahrzeug-
mechatroniker/in

Rodzaj pracy:
Miejsce pracy (z ubezpieczeniem społecznym)

Opis pracy:
Firma Schmidt Autoteile GmbH została założona w czerwcu 1988 roku. Dyrektorem zarządzającym jest Volker Schmidt.
Od pierwszego dnia firma zajmuje się sprzedażą części samochodowych i akcesoriów do samochodów sportowych i prowadzi warsztaty. Krótko mówiąc: wszystko, czego potrzebuje kierowca, możesz się z nami spotkać. Jako partner dla branży motoryzacyjnej, firma Schmidt dostarcza stacje paliw, warsztaty i dealerów samochodowych we własnym zakresie. W celu zaspokojenia życzeń kierowców samochodów, firma działa od 1997 roku. W tym miejscu zainstalowano tylko markowe części zamienne czołowych producentów samochodów. Nasz zespół potrzebuje wzmocnienia! Dlatego szukamy inteligentnego i dynamicznego mechanika samochodowego dla wszystkich marek. Zakładamy, że jest to ukończone szkolenie inżyniera mechatroniki pojazdów i doświadczenie zawodowe.

Klasa prawa jazdy B jest obowiązkowa. Wspierają klientów z poradami i działaniami, a naszymi klientami są partnerzy.

Czekamy na Twój kontakt!

Pracy:
Flensburger Str. 18, 25421 Pinneberg, Schleswig-Holstein, Deutschland

Godziny pracy:
Pełny etat (40 tygodni)

Początek działalności:
natychmiast

Wymagania:

  • Twoje zadania
    • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów w pojazdach przy użyciu zaawansowanych systemów diagnostycznych
    • Schematy obwodów czytania i okablowania
    • Konserwacja i naprawa samochodów osobowych
    • Montaż systemów modernizacyjnych
    • Błędy wyszukiwania i naprawy systemów magistrali CAN
  • Twój profil
    • Prawo jazdy B samochód / minibus (stary: FS 3)
    • pomyślne ukończenie szkolenia jednego z nich Zawody
    • Doświadczenie w utrzymaniu samochodu
    • Dobra znajomość zastosowań systemów diagnostycznych
    • Logiczne i bezpieczne podejście do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Ciągłe możliwości szkolenia
  • dobry potencjał zarabiania
  • wielki zespół
  • bezpłatne i nowoczesne warsztaty
  • zatrudnienie na stałe
  • Zadania zastępcze
  • Dobre połączenia komunikacyjne

Kontakt

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

Schmidt Autoteile GmbH
Flensburger Straße 18
25421 Pinneberg
Niemcy

lub pocztą elektroniczną na adres:

pani Paustian

m.paustian@schmidtautoteile.de

Załączniki proszę tylko w formacie PDF!